191 Investigadores/as

Filtrar por:
José Luis
Aguirre Martínez
Enxeñaría Mecánica
Domingo
Alcaraz Candela
Matemática Aplicada
Pedro María
Alcover Garau
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Miguel
Almonacid Kroeger
Enxeñaría de Sistemas e Automática
Diego
Alonso Cáceres
Linguaxes e Sistemas Informáticos
María Dolores
Avilés González
Ciencia dos Materiais e Enxeñaría Metalúrxica
María Dolores
Bermúdez Olivares
Ciencia dos Materiais e Enxeñaría Metalúrxica
David
Boixader Cambronero
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Raúl
Borraz Morón
Proxectos de Enxeñaría
Manuel Antonio
Burgos Olmos
Mecánica de Fluidos
Francisco
Campuzano Bolarín
Organización de Empresas
José Manuel
Cano Izquierdo
Enxeñaría de Sistemas e Automática
Julio
Carrero-Blanco Martínez-Hombre
Enxeñaría dos Procesos de Fabricación
Francisco José
Carrión Vilches
Ciencia dos Materiais e Enxeñaría Metalúrxica
Francisco José
Castellón Guillén
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Javier
Castellote Martínez
Enxeñaría dos Procesos de Fabricación
Francisco
Cavas Martínez
Expresión Gráfica da Enxeñaría
Julián Francisco
Conesa Pastor
Expresión Gráfica da Enxeñaría
David
Crevillén García
Estatística e Investigación Operativa
Wilmer Euclides
Cumbicus Jiménez
Enxeñaría dos Procesos de Fabricación
Óscar
de Francisco Ortiz
Enxeñaría dos Procesos de Fabricación
María Esther
de Jódar Bonilla
Tecnoloxía Electrónica
María del Carmen
De Nieves Nieto
Organización de Empresas
Concepción
Díaz Gómez
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
Pedro
Díaz Hernández
Tecnoloxía Electrónica
Manuel
Díaz Segura
Estatística e Investigación Operativa
Marta
Doval Miñarro
Enxeñaría Química
Francisco Joaquín
Escribá Pérez
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Tulia
Espinosa Rodríguez
Ciencia dos Materiais e Enxeñaría Metalúrxica
Manuel
Estrems Amestoy
Enxeñaría dos Procesos de Fabricación
Félix
Faura Mateu
Enxeñaría dos Procesos de Fabricación
Jorge Juan
Feliu Batlle
Enxeñaría de Sistemas e Automática
José Carlos
Fernández Andrés
Linguaxes e Sistemas Informáticos
Francisco José
Fernández Cañavate
Expresión Gráfica da Enxeñaría
José Alfonso
Ferrer Martínez
Máquinas e Motores Térmicos
Patricio
Franco Chumillas
Enxeñaría dos Procesos de Fabricación
Juan Álvaro
Fuentes Moreno
Enxeñaría Eléctrica
Antonio
Gabaldón Marín
Enxeñaría Eléctrica
María Dolores
Galera Martínez
Estatística e Investigación Operativa
Antonio Luis
Gamo Sánchez
Organización de Empresas
José Ramón
García Cascales
Máquinas e Motores Térmicos
María Socorro
García Cascales
Proxectos de Enxeñaría
Francisco
García Córdova
Máquinas e Motores Térmicos
Juan Luis
García Guirao
Matemática Aplicada
Alberto
García Pinar
Mecánica de Fluidos
Carlos
Godínez Seoane
Enxeñaría Química
Pedro Luis
Gómez Sánchez
Matemática Aplicada
Jorge
González Esparcia
Enxeñaría Eléctrica
Ignacio
González Pérez
Enxeñaría Mecánica
Antonio
Guerrero González
Enxeñaría de Sistemas e Automática
José Antonio
Guillamón Candel
Expresión Gráfica da Enxeñaría
Antonio
Guillamón Frutos
Estatística e Investigación Operativa

3 Ex-investigadores/as